fbpx

Catering dietetyczny Ustka

Jeżeli szukasz cateringu dietetycznego dla siebie i swoich najbliższych to  Ustka i okolice są w naszej strefie dostaw! Zapewniamy  dostawę do domu lub w inne, wybrane przez Ciebie miejsce np. do pracy.

Testowo możesz zamówić dietę już na okres 3 dni! Z nami osiągniesz swoje cele żywieniowe i sylwetkowe! Podczas gdy my zajmiemy się gotowaniem i przygotowaniem diety, Ty skupisz się na treningu i odpoczynku.

catering dietetyczny Ustka
catering dietetyczny Ustka
Jak to działa?

Dieta pudełkowa BalansBox

Nasza dieta pudełkowa to pięć lub trzy posiłki dziennie (w zależności od wybranej diety), które dostarczamy prosto pod wasze drzwi na terenie Ustki i okolic oraz innych miejscowości, do których dostarczamy dietę za pomocą własnego serwisu przewozowego uprzejmiedonosze.pl.

W ofercie BalansBox znajduje się wiele diet w różnych wariantach kalorycznych, między innymi: dieta zbilansowana, dieta z niskim IG czy dieta sportowa. Wszystkie diety dostępne są tutaj.

Dlaczego warto wybrać BalansBox

Catering dietetyczny Ustka

Centrum naszego zainteresowania są klienci i ich potrzeby – bo to właśnie dla was robimy naszą dietę pudełkową.  Diety układane są przez zespół profesjonalnych dietetyków z wykształceniem kierunkowym. Ogromną wagę przywiązujemy do różnorodności potraw, dlatego menu nigdy się nie powtarza, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad dotyczących profilu danej diety np. proporcji makroskładników czy wykluczeń.

Nad kuchnią czuwają szefowie kuchni z wieloletnim doświadczeniem restauracyjnym, co z pewnością odwzorowuje się w smaku przyrządzonych dań. Wszystkie potrawy przygotowywane są tego samego dnia, kiedy trafiają pod wasze drzwi, dlatego gwarantujemy doskonałą jakość i świeżość potraw w naszym cateringu dietetycznym. Dowozy realizujemy własną siecią logistyczną.

catering dietetyczny Ustka krem

Wybierz swoją dietę!

Dieta pudełkowa Ustka!

Go top