fbpx

Jako catering dietetyczny mamy przyjemność współpracować z wieloma podmiotami związanymi szczególnie z szeroko pojętą branżą fitness. Jest to zgodne z naszą misją jako przedsiębiorstwa – promowanie odpowiedzialnego i zdrowego odżywiania, jak również zdrowego stylu życia.

Na poniższej stronie znajdziecie naszych partnerów świadczących usługi na najwyższym możliwym poziomie. Serdecznie polecamy!

Studio Treningu personalnego Dobry Ruch

Jesteśmy trenerami personalnymi, którzy postawili sobie za zadanie, jak najlepsze wspieranie sprawności fizycznej. Każdy z nas przeszedł inną drogę, ale finalnie spotkaliśmy się w Dobrym Ruchu. Wierzmy, że Ty też nie jesteś tutaj przypadkowo. 

Zajmujemy się terapią i treningiem ruchu. Diagnozujemy dolegliwości bólowe i eliminujemy je poprzez ćwiczenia fizyczne oraz oddechowe. Ćwicząc ruch, nie mięśnie – znajdujemy klucz do wysokiej sprawności fizycznej. Wspieramy zawodników sportu amatorskiego i zawodowego. Swoją ofertę postanowiliśmy wzbogacić o ćwiczenia on-line tak, aby każdy mógł je wykonywać samodzielnie – bez względu na czas oraz miejsce, w którym się znajduje. 

Mazur Boxing Gym

Boks dla wszystkich – treningi grupowe oraz indywidulane, treningi zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

MAPI Art Shows

Go top